Ako sa u nás správať

❣️drahí naši jogini.. keďže si Vás nesmierne vážime, chceme aby ste sa na našich hodinách cítili čo najpríjemnejšie. Spísali sme preto niekoľko odporúčaní jogovej etikety, o ktorých dodržiavanie Vás chceme poprosit. Budete sa tak VY aj MY cítiť počas hodín pohodlne a nerušene a uchováte si v sebe len ten najlepší pocit 💗

🕉Choďte včas - odporúčame aspoň 5-10 minút pred začiatkom hodiny. Tento čas môžete využiť na prezlečenie a zároveň aj na naladenie sa na hodinu. Po začatí hodiny sa dvere do štúdia zatvárajú, preto Vás prosíme, aby ste oneskoreným príchodom a klopaním nerušili začatú hodinu a prítomných.

🕉Vypnite si zvuk na mobile

🕉Cvičte s prázdnym žalúdkom - nejedzte aspoň 2 hodiny pred cvičením. Jedlo môže spôsobiť nepríjemné pocity počas cvičenia a narušiť tým vašu koncentráciu a cvičenie môže zároveň narušiť proces trávenia.

🕉Nechoďte na hodinu, pokiaľ ste chorí - prechladnutie je tiež choroba. Predídete šíreniu nákazy medzi ostatnými ľuďmi, ale aj vo svojom tele. Keď je vo vašom tele infekcia, odporúčame oddych a dopriať telu čas na uzdravenie.

🕉Noste pohodlné oblečenie - tak aby váš pohyb a dych neboli obmedzené.

🕉Informujte inštruktora o vašich zdravotných ťažkostiach a obmedzeniach - urobte tak ešte pred začiatkom hodiny, aby vám cvičenie mohlo byť príslušne upravené.

🕉Rešpektujte ostatných - majte na pamäti zlaté pravidlo: "Nerobte iným to, čo nechcete, aby robili Vám." Patrí sem napr. nechodenie po podložkách iných, s rozumom používať parfémy a vône, byť potichu a vyhnúť sa debatám počas hodiny.

🕉Odchod počas hodiny - ak potrebujete odbehnúť napr. na WC, odbehnite potichu a potichu sa aj vráťte a zaujmite svoje miesto na jogamatke. Pokiaľ potrebujete odísť z hodiny skôr, informujte inštruktora na začiatku hodiny a v potrebnom čase potichu odíďte z miestnosti .

🕉Rešpektujte svoje telo a jeho limity. Neporovnávajte sa s nikým, JOGA NIE JE O SÚŤAŽENÍ. Buďte vnímaví a koncentrovaní, odmenou Vám bude vytúžený dobrý pocit na tele, i na duši.

Dakujeme a tešíme sa na Vás na hodinách 🙏💗!!

© 2017 JÓGA. M.R.Štefánika 6,  Pezinok
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky